Pierwsza Runda Wkrzańska 2018 – 12.05.2018

Stęskniliście się za Rundami Wkrzańskimi? My bardzo! 🙂
Dlatego z największą przyjemnością zapraszamy Was na pierwszą w 2018 roku!! Zaproszenie, tradycyjnie dla wszystkich Rund, obejmuje rodziców z dziećmi.

Plan wycieczki i czego się spodziewać:

Spotykamy się 12.05.2018 o godzinie 11:00 na Polanie Sportowej (ul. Miodowa). Spotkanie rozpoczniemy od przedstawienia się Wam – kim jesteśmy i czym się zajmujemy.
O 11:15 wyruszamy. Pokażemy Wam kilka dróg, ścieżek i ciekawych miejsc w Puszczy Wkrzańskiej. Zakończymy tam gdzie zaczęliśmy – na Polanie Sportowej. Poziom trudności będzie niewielki. Czeka nas kilka podjazdów, zjazdów, może się trafić trochę piasku. Być może jedna lub dwie niespodzianki, przy których będziemy mogli przekazać Wam kilka porad na temat techniki jazdy rowerem w terenie.

Trasa będzie miała ok. 15-20 km i jest odpowiednia do pokonania jej rowerem trekkingowym lub MTB. Tempo jazdy będzie turystyczne, średnio ok 10-15 km/h. W miarę możliwości dostosujemy je do najsłabszego uczestnika. Zależy nam na wspólnym miłym spędzeniu czasu, a nie na biciu rekordów. Powrót na Polanę planujemy około godz. 13:30.

Po wycieczce planujemy wspólne spotkanie, w trakcie którego będziemy mogli poznać się lepiej, wymienić wrażeniami z jazdy po lesie i doświadczeniami rowerowymi.

Prowiant we własnym zakresie, ale proponujemy wspólne jego spożycie po wyciecze.

Kogo zapraszamy:

Zapraszamy dorosłych, również z dziećmi, które jeżdżą na własnych rowerach i są w stanie przejechać o własnych siłach dystans 15-20 km lasem.

Kilka zasad naszej wycieczki:

1) Organizatorem wycieczki jest:
Fundacja Szczecin Trails
71-685 Szczecin, ul. Bandurskiego 96
KRS 0000691174 NIP 8513212585 REGON 36805842500000
fundacja@szczecintrails.pl
2) Celem wycieczki jest podziwianie walorów turystycznych i krajoznawczych Lasów Miejskich i Puszczy Wkrzańskiej z poziomu rowerowego siodełka,
3) Osoby poniżej 18 roku życia muszą znajdować się pod opieką dorosłej osoby.
4) Każdy uczestnik zobowiązuje się do respektowania poleceń osób prowadzących wycieczkę.
5) Każda osoba powyżej 18 roku życia jedzie NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Organizator, wszystkie osoby z nim współpracujące, a także osoby związane z przeprowadzeniem wycieczki nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za szkody osobowe, rzeczowe i majątkowe, które wystąpią przed, po lub w trakcie wycieczki.
6) Każdy uczestnik na czas wycieczki ubezpiecza się we własnym zakresie.
7) Należy zabrać odpowiednią ilość napojów, strój odpowiedni do pogody, kask (na głowie!!!) prowiant, uśmiech i dobry humor! 🙂
8) Każdy uczestnik zobowiązany jest przygotować swój rower do wycieczki.
9) Uczestnik, który wycofa się na trasie ze wspólnej jazdy, powinien we własnym zakresie zorganizować sobie bezpieczny powrót do domu.
10) Osoby biorące udział w wyciecze wyrażają zgodę na użycie ich wizerunku w galeriach zdjęć z wycieczki oraz materiałach marketingowych promujących działalność, Fundacji Szczecin Trails.
11) Osoby biorące udział w wycieczce wyrażają zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych, a także wprowadzanie ich do systemów teleinformatycznych niezbędnych dla potrzeb realizacji wycieczki i promocji działalności Fundacji Szczecin Trails.
12) Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki.
13) Obecność uczestnika wycieczki jest potwierdzeniem, że zapoznał się z powyższymi zasadami, zrozumiał ich treść i w pełni je akceptuje.
14) Dane kontaktowe:
e-mail: fundacja@szczecintrails.pl

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą kim jesteśmy:

Fundacja Szczecin Trails jest organizacją non profit, która dzięki pracy społecznej jej członków i wolontariuszy rozwija i promuje terenową turystykę rowerową ze szczególnym uwzględnieniem terenu Puszczy Wkrzańskiej.
Szczecin Trails potrzebuje środków finansowych na prowadzenie swojej działalności, jeżeli zatem ktoś chciałby nas wspomóc finansowo informujemy, że darowizn dokonywać można na konto Fundacji 81 1140 2004 0000 3002 7708 6195 z dopiskiem „na działalność fundacji”.

Dodaj komentarz